Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2023 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

День здоров’я в «АКВАЗОО»

На території садиби зеленого туризму «АКВАЗОО-ПЕТРОПОЛЬ» відбувся щорічний захід для працівників районних організацій райдержадміністрації та районної ради «День здоров’я».
У заході взяли участь біля 100 чоловік. Організатори заходу потурбувалися, щоб усі запрошені провели дозвілля корисно і цікаво.
ФК «Колос» організував для відвідувачів спортивні змагання, а саме: дартс, стрільба з гвинтівки, змішаний (жінки-чоловіки) футбол, шахи та шахмати. Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями.
Працівники культури підготували жартівливу і повчальну пісню «Ода здоров’ю», яку із задоволенням заспівали усі присутні за загальним застіллям.
Керівники району та почесні гості пригостили усіх запрошених смачною юшкою та шашликом, до приготування яких долучалися самі учасники заходу.
Господар садиби Борис Ігнатко створив атмосферу гостинності та доброзичливості і пригостив своїми фірмовими «маминими» пиріжками, смаженою картоплею та різносолами.
Була чудова можливість в перервах між змаганнями поспілкуватися з тваринами та зробити різноманітні фото на згадку.
Родзинкою заходу стало веселе та незвичайне привітання-сюрприз головою Запорізької районної ради Шевчишиним А.М. з річницею перебування на посаді голови райдержадміністрації Васюка А.Г.
Погода сприяла доброму настрою та набуттю нових вражень усіх гостей.Вівторок, 23 Травня 2017 07:53 | Переглядів: 1000

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]