Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Липень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

До уваги мешканців Запорізького району!

Запорізька райдержадміністрація звертається до мешканців району з проханням своєчасної оплати за надані житлово-комунальні послуги. Борги мешканців за житлово-комунальні послуги порушують нормальний режим роботи комунальних підприємств та надання відповідних послуг. Своєчасно не отримуючи оплату за послуги від мешканців, ресурсопостачальні організації, які забезпечують мешканців водою, світлом, газом, не мають можливості виконати свої зобов'язання з виплати податків і заробітної плати співробітникам. Також, виникає дефіцит грошових коштів на закупівлю матеріалів для виконання поточних та ремонтних робіт.

Якщо динаміка оплати за водопостачання, енергопостачання, газопостачання не зміниться, підприємства можуть опинитися в складному фінансовому становищі, що призведе до зниження працездатності підприємств, які займаються постачанням життєво важливих складових побуту населення.

Мешканці, яким дійсно важко сплачувати рахунки, можуть скористатися таким видом соціальної допомоги, як субсидія.
Житлова субсидія охоплює весь спектр житлово-комунальних послуг, враховуючи оплату електроенергії, природного газу, послуг водопостачання і водовідведення, вивезення побутового сміття. Субсидія була і залишається головним видом соціальної допомоги на всі види житлово-комунальних послуг. В даний час спрощений спосіб оформлення житлової субсидії. Споживачі можуть звернутися до відділу субсидій УСЗН (управління соціального захисту населення) з метою оформлення субсидії на всі комунальні послуги.

Також, Запорізька райдержадміністрація висловлює подяку тим мешканцям, які вчасно та в повному обсязі сплачують за житлово-комунальні послуги!

Управління соціального захисту вул. Розенталь, 3а
населення райдержадміністрації тел. 223-61-75

Відділ містобудування, архітектури та
житлово-комунального господарства тел. 278-54-56
райдержадміністрації

 Понеділок, 29 Травня 2017 09:53 | Переглядів: 483

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]