Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Грудень 2023 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

На службу за контрактом Запорізька область відправить ще понад 200 військовослужбовців

Про стан проходження кампанії з відбору громадян на військову службу за контрактом у Збройних Силах України та на строкову службу до лав армії йшлося під час обласної селекторної наради, яку провела заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

За інформацією обласного військового комісаріату, планове завдання для Запорізької області щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом на сьомий цикл (травень) становить 240 осіб. За результатами кампанії було відібрано 189 осіб, що становить 79% від плану.

План з відбору кандидатів на військову службу за контрактом на восьмий цикл (червень) становить 212 осіб.

Щодо призову на строкову службу, то Запорізька область виконала завдання на 100% та відправила до лав армії 520 призовників.

- Поставлену задачу на другий квартал необхідно виконати в повному обсязі для укомплектування та забезпечення боєздатності нашої армії. Якщо під час сьомого циклу план не вдалося виконати на 100%, необхідно наростити темпи та посилити роботу під час восьмого циклу. Нагадую всім головам райдержадміністрацій про персональну відповідальність за невиконання поставленої задачі. Необхідно не лише контролювати хід кампанії з відбору кандидатів на контрактну службу, а й брати у ній безпосередню участь. До закінчення другого кварталу залишився місяць, головна наша задача – докласти всіх зусиль, щоб залучити на контракт доведену кількість громадян, - наголосила Зінаїда Бойко.

За словами представників районних військових комісаріатів, виконання поставленої задачі дещо ускладнюється тим, що багато хто з кандидатів має бажання до контрактної служби, але не придатний за станом здоров’я та не проходить медичну комісію. Також багато хто з потенційних призовників не проживає за місцем прописки, оскільки виїхали на роботу за кордон.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАЧетвер, 01 Червня 2017 13:48 | Переглядів: 453

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]