Новини
Відбувся ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»
![](/files/2017/IAH3rdLf.jpg)
14.06.-15.062017 заступник керівника апарату, начальник відділу організаційної роботи, діловодства і контролю апарату РДА Т.Гребенюк, головний спеціаліст – бухгалтер відділу фінансово – господарського забезпечення апарату РДА Д.Флюгова прийняли участь тематичному короткостроковому семінарі для учасників ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», в рамках якого відбудеться ІІ тур конкурсу в центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування. За результатам Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий керівник» ІІІ місце зайняла заступник керівника апарату, начальник відділу організаційної роботи, діловодства і контролю апарату РДА Тетяна Гребенюк, ІІ місце в номінації «Кращий головний спеціаліст» головний спеціаліст – бухгалтер відділу фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Дар’я Флюгова.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IAH3qFQt.jpg)
![](/files/2017/IAH3qNZg.jpg)
![](/files/2017/IAH3qUIT.jpg)
![](/files/2017/IAH3r4DZ.jpg)
П'ятниця, 16 Червня 2017 12:21 | Переглядів: 605