Новини
Відкриття об’єкта будівництва «Перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових та олійних культур на річковий транспорт» ТОВ СП «Нібулон»
![](/files/2017/IAHc66GX.jpg)
15.06.2017 у с. Біленьке за участі Прем‘єр-міністра Володимира Гройсмана, голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, Надзвичайного і Повноважного посла Королівства Нідерланди в Україні Кейса Кломпенхаувера, голови представництва Міжнародної фінансової корпорації в Україні Олени Волошиної, представників Європейського банку реконструкції та розвитку, посольства Королівства Іспанії в Україні, генерального директора компанії «НІБУЛОН», Героя України Олексія Вадатурського, голови райдержадміністрації Анатолія Васюка, першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Чудеснової , голови районної ради Анатолія Шевчишина, іноземних компаній-партнерів, будівельників і місцевих мешканців відбулося урочисте відкриття нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт філії "Хортиця", збудованого ТОВ СП «НІБУЛОН» за три місяці. А також церемонія відкриття сучасного комп’ютерного класу та стадіону зі штучним покрттям у Біленьківській школі.
![](/files/2017/IAHbtXi5.jpg)
![](/files/2017/IAHbrmMq.jpg)
![](/files/2017/IAHbrxc8.jpg)
![](/files/2017/IAHbrJuD.jpg)
![](/files/2017/IAHbrUAB.jpg)
![](/files/2017/IAHbs4oH.jpg)
![](/files/2017/IAHbscMa.jpg)
![](/files/2017/IAHbslSJ.jpg)
![](/files/2017/IAHbstXb.jpg)
![](/files/2017/IAHbsEgF.jpg)
![](/files/2017/IAHbsNap.jpg)
![](/files/2017/IAHbsVy1.jpg)
![](/files/2017/IAHbt5e7.jpg)
![](/files/2017/IAHbtgUa.jpg)
![](/files/2017/IAHbtrH1.jpg)
![](/files/2017/IAHbtGoE.jpg)
![](/files/2017/IAHbtO6E.jpg)
![](/files/2017/IAHbu4fv.jpg)
![](/files/2017/IAHbudbr.jpg)
![](/files/2017/IAHbupSp.jpg)
![](/files/2017/IAHbuGe9.jpg)
П'ятниця, 16 Червня 2017 12:37 | Переглядів: 637