Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2024 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

Запорізькі офіцери запасу поповнили лави Української армії

На збірному пункті обласного військового комісаріату відбулася відправка офіцерів запасу, яких уперше за роки незалежності призвали до Збройних Сил України. Нині лави нашої армії поповнили тридцять п’ять випускників військових кафедр різних років. Серед них – артилеристи, зв’язківці, спеціалісти з радіоелектронної боротьби, ремонту озброєння та боєприпасів, військової логістики. Чоловічий колектив гармонійно доповнюють три мужні дівчини.

Офіцери служитимуть півтора року. Три місяці вони будуть відновлювати знання та навички у навчальних центрах, а згодом відбудуть до місць постійної дислокації військових частин за своїм профілем. До зони проведення антитерористичної операції призовників не відправлятимуть, а після завершення служби за бажання вони зможуть укласти контракт.

Слова щирої подяки за відповідальність та громадянську мужність від очільника області Костянтина Бриля передав заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко.

- Однією з причин поразки Української революції 1917-1921 років стала неналежна комплектація армії офіцерським складом. Наприкінці 1918 року наше військо налічувало понад 100 тис. осіб, проте офіцери були лише в кожному десятому підрозділі. Панував хаос та отаманщина. Цим скористалася більшовицька Росія, яка вдарила в спину, захопила Київ, Харків, розв’язала загарбницьку війну проти молодої держави. Сьогодні ми не повинні повторити помилок минулого, - наголосив посадовець.

З вітаннями до майбутніх командирів звернулися заступник обласного військового комісара Юрій Бойко та офіцер військкомату Владислав Чумак. Благословив на ратну службу священик Української православної церкви Київського патріархату отець Анатолій.

За офіцерами запасу, яких призвали, зберігається робоче місце та середня зарплата. За соціальними гарантіями вони прирівнюються до офіцерів, що служать за контрактом, мають право на безкоштовне отримання вищої освіти, забезпечення житлом, безоплатне лікування та санаторно-курортне оздоровлення в медичних закладах Міністерства оборони України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 Вівторок, 20 Червня 2017 13:47 | Переглядів: 469

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]