Новини
Нарада голови Запорізької райдержадміністрації з першим заступником голови, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб
![](/files/2017/IBsOs5eH.jpg)
20.06.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів нараду з першим заступником голови, керівником апарату, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб. Керівники доповіли про стан справ у підпорядкованих підрозділах, про план роботи на поточний місяць, про проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення. Розглянуто питання про трудову і виконавську дисципліну.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IBsO1Xdu.jpg)
![](/files/2017/IBsOri2j.jpg)
![](/files/2017/IBsOrCcd.jpg)
![](/files/2017/IBsOsvWc.jpg)
Середа, 21 Червня 2017 08:20 | Переглядів: 428