Новини
Засідання комісії з питань захисту прав дитини
![](/files/2017/IjEIQrgT.jpg)
01.03.2017 заступник голови райдержадміністрації Юрій Зенкін за участі начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Алесі Авдєєвої та уповноважених представників комісії провели позачергове засідання комісії з питання захисту прав дитини. На порядку денному були розглянуті питання про соціальний захист дітей , надання дозволу на дарування житлового будинку дітям, які опинились в складних сімейних обставинах та інші важливі питання. По всім розглянутим справам були прийняті рішення та надані доручення відповідним службам.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IjEIzH45.jpg)
![](/files/2017/IjEIHwhf.jpg)
Середа, 01 Березня 2017 15:46 | Переглядів: 748