Новини
День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні біля Братської могили в с. Григорівка
![](/files/2017/IBHOuiDX.jpg)
22 червня 2017 року в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні біля Братської могили в с. Григорівка зібралися діти, юнацтво, а також учасник АТО В’ячеслав Помазан. Усі присутні поклали квіти до пам’ятника та згадали ті страшні події.
В’ячеслав Помазан побажав Україні миру і щоб усі пам’ятали подвиг загиблих воїнів у Другій світовій війні та воїнів, які зараз захищають нашу незалежність на Сході України.
![](/files/2017/IBHOshJg.jpg)
![](/files/2017/IBHOtumY.jpg)
Четвер, 22 Червня 2017 20:45 | Переглядів: 519