Новини
Виїзд на територію Степненської сільської ради з метою перевірки виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади
![](/files/2017/IBND9aVN.jpg)
22.06.2017 керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко, заступник керівника апарату, начальник відділу організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації Тетяна Гребенюк, начальник архівного відділу райдержадміністрації Олеся Прокопенко відвідали Степненську сільську раду з метою перевірки виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади. Під час перевірки представники Запорізької райдержадміністрації акцентували увагу на наступних питаннях: організація роботи виконкому Степненської сільської ради, дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції», робота зі зверненнями громадян, вчинення нотаріальних дій та дотримання законодавства з питань архівної справи. Керівник апарату Володимир Макущенко разом з головою виконкому Степненської сільської ради В’ячеславом Любименко відвідали дошкільний навчальний заклад , та інші заклади соціальної сфери і перевірили хід виконання підприємством ДП « Запорізька порожньо – експлуатаційна дільниця» робіт з ремонту дорожнього покриття на території села Степне.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IBND8NMj.jpg)
![](/files/2017/IBND9wVI.jpg)
![](/files/2017/IBND9SAe.jpg)
![](/files/2017/IBNDacrH.jpg)
Четвер, 22 Червня 2017 20:55 | Переглядів: 447