Новини
Робоча нарада голови райдержадміністрації Анатолія Васюка
![](/files/2017/IBNGKMPy.jpg)
22.06.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк за участі першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Чудеснової, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни Рогач провів робочу нараду з представниками та мешканцями Біленківської сільської об’єднаної територіальної громади стосовно роз’яснення перспектив існування Лісогірського НВК. По закінченню наради були надані роз’яснення та рекомендації по вирішенню цього питання.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IBNGQhpk.jpg)
Четвер, 22 Червня 2017 22:55 | Переглядів: 464