Новини
Робоча нарада у голови Запорізької райдержадміністрації
![](/files/2017/ICMQ6OzE.jpg)
29.06.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк за участі першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Чудеснової, заступника голови райдержадміністрації Юрія Зенкіна, начальника відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни Рогач провів робочу нараду з головами виконкомів Балабинської та Кушугумської селищної ради а також директорами місцевих шкіл стосовно використання коштів обласного бюджету для оснащення загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології , географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання, а також впровадження енергозберігаючих технологій. По закінченню наради були прийняти відповідні рішення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/ICMPZ29D.jpg)
![](/files/2017/ICMQ4jS6.jpg)
Четвер, 29 Червня 2017 15:25 | Переглядів: 451