Новини
Засідання районної комісії
![](/files/2017/ICWabIml.jpg)
30.06.2017 під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Зенкіна за участі начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Круподери, заступника керівника апарату, начальника відділу організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації Тетяни Гребенюк, представника Запорізького об’єднаного майського військового комісаріату Юрія Долі та інших уповноважених членів комісії відбулося засідання районної комісії у справах альтернативної ( невійськової) служби. Розглядалося питання , щодо зміни місця проходження альтернативної служби. По закінченню засідання були прийняті відповідні рішення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/ICWaaoTr.jpg)
![](/files/2017/ICWaaJ0c.jpg)
П'ятниця, 30 Червня 2017 14:03 | Переглядів: 459