Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Липень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

В рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), громадською організацією «Розвиток громадянського суспільства України» було реалізовано проект «Школа агротуризму»

Проект відбувся у селі Петрополь Запорізького району Запорізької області з 23 по 25 червня 2017 року, учасниками якого стали представники Вінницької, Івано-Франківської та Запорізької областей.
Окрім того, у проекті взяли участь: генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Степаненко В.В., директор Запорізького обласного Бізнес Центру Петраш Ю.В., заступник директора комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької обласної ради Якубіна А.О., представники туристичного агенства "Єнот Тур" та члени громадської організації «Глобус України», представники громадськості, студенти, місцеві жителі.
Проект в першу чергу був спрямований на зміцнення міжкультурного діалогу через залучення молоді до просування ідей та розвитку зеленого туризму.
У ході Школи учасники мали змогу дізнатися про те, яким чином розвивається туристична галузь, а саме – зелений туризм, як в Запорізькій області, так і в західних областях України, які проблеми є найбільш поширеними у галузі, якими є тенденції у розвитку галузі в різних регіонах України. Представники Вінницької області Біньковський Максим та Біньковська Тетяна (садиба зеленого туризму «Подільська родина») поділилися власним досвідом в організації сільського туризму та проведенні різноманітних майстер-класів для гостей садиби.
Учасники отримали навички та вміння для організації, забезпечення та проведення активних турів по цікавим маршрутам України.
Програма Школи агротуризму включила в себе як теоретичний, так і практичний аспекти, була інтенсивною та насиченою спілкуванням, зустрічами, відвіданням цікавих місць.
Учасники Школи мали змогу відвідати декілька агротуристичних комплексів, що знаходяться на території Запорізького району Запорізької області, зокрема: «AQUAZOO» (с. Петрополь) та «Хутор Петерсона» (с. Червоний Яр). У ході візиту до агроосель учасники занурилися у затишну та атмосферну казку: прекрасна природа Запорізького краю, озера, смачна кухня, гостинні господарі – все це справило найприємніші спогади та бажання повертатися до цієї господи, і не раз.
Через залучення до зеленого туризму молодь заглибилась також у вивчення різних культур, що дало змогу зрозуміти схожість наших культур та побачити, чим відмінності в східних та західних культурах збагачують співпрацю між нашими регіонами.
Результатом візиту стали не тільки яскраві емоції, натхнення та нові знання, але і бажання співпраці. Так, в ході зустрічі, представники Вінницької області виявили бажання співпрацювати на засадах нашої організації та зареєструвати філію ГО «Розвиток громадянського суспільства України» у Вінницькій області з метою організації в майбутньому спільних заходів.
Усі учасники Школи по завершенні отримали підтверджуючі сертифікати та друковані Методичні рекомендації «Надання послуг з сільського зеленого туризму в якості власника особистого селянського господарства», які розроблені авторським колективом ГО «Розвиток громадянського суспільства України» в рамках реалізації проекту.
Як підсумок слід відзначити, що всі учасники «Школи агротуризму» залишилися дуже задоволеними і натхненними.

 Понеділок, 03 Липня 2017 09:43 | Переглядів: 408

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]