Новини
Робоча зустріч керівників закладів культури з представниками Широківської ОТГ
![](/files/2017/IDHdOUQt.jpg)
Нещодавно відбулася робоча зустріч керівників закладів культури північної сторони Запорізького району з представниками Широківської ОТГ та КЗ «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради. Під час зустрічі було обговорено перспективи подальшої співпраці, проведення майбутніх культурно-масових заходів та активізація висвітлення своєї творчої діяльності у ЗМІ і соціальних мережах.
![](/files/2017/IDHdK2nX.jpg)
![](/files/2017/IDHdKlbo.jpg)
![](/files/2017/IDHdMzek.jpg)
Середа, 05 Липня 2017 08:15 | Переглядів: 516