Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2024 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

ХОРТИЦЯ - УНІКАЛЬНА ЛОКАЦІЯ, ЯКУ МАЄ РОЗВИВАТИ МОЛОДЬ

З такою думкою звернувся до студентської молоді голова Запорізької ОДА Олександр Старух. Сьогодні очільник області відвідав Запорізький національний університет, де поспілкувався зі студентами та запросив їх долучатися до розробки програм та проєктів розвитку нашого регіону.

В рамках програми Президента "Велике будівництво" збудували Козацьке коло та Курган Єдності. Тривають роботи в Музеї історії запорозького козацтва. Але це лише початок. Острів Хортиця - це неповторне місце з унікальною історією. Ця локація має розвиватися, і ви можете в цьому допомогти, - звернувся до студентів Олександр Старух.

Посадовець зауважив, що Хортиця має стати зоною вихідного дня, коли наші сусіди з інших областей за декілька годин зможуть доїхати до Запоріжжя, цікаво, з користю та в комфорті провести свій вихідний.

Керівник облдержадміністрації зазначив, що після завершення реконструкції Музею запорозького козацтва та об’єктів навколо нього, в планах обласної влади розвивати спортивну інстраструру острову, готельний сектор, побудувати еко-парк та багато іншого.

І в цих напрямках нам необхідна допомога наших університетів, молодих, амбітних студентів, які готові працювати та розвивати наш край, - додав Олександр Старух.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДАП'ятниця, 03 Вересня 2021 15:01 | Переглядів: 230

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]