Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2022 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

Вільнянська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості інформує

На базіцентру кар’єри «PROFI Центр» 22 вересня відбувся виїзний профорієнтаційний захід для молоді на тему «Особливості працевлаштування в сучасних умовах» серед майбутніх випускників Вільнянського ТВС відділення Федорівського ЦПОО, які навчаються за спеціальністю «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів».

Студенти були ознайомлені з основними напрямками роботи філії. Фахівець з профорієнтації Жанна Савченко розповіла присутнім про те, що вибір професії є одним із найважливіших рішень у житті людини. Надійним помічником у цьому є державна служба зайнятості. Тут допоможуть зорієнтуватися у світі професій, підібрати варіанти бажаної роботи. Ознайомила молодь з видами резюме та можливістю розміщення відео-резюме на сайті служби зайнятості та інших сайтах пошуку роботи. Розповіла про актуальні вакансії за набутими професіями на ринку праці.

Під час зустрічі, молодь поставила чимало запитань, на які отримали змістовну, кваліфіковану відповідь. Всі присутні змогли отримати консультативну допомогу про те, як діяти молодій людині під час пошуку роботи, як правильно скласти резюме, як підготуватися до співбесіди з роботодавцем.Середа, 22 Вересня 2021 16:18 | Переглядів: 69

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]