Новини
Нарада першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Чудеснової з питання життєзабезпечення населених пунктів району
![](/files/2017/IExesBdZ.jpg)
10 липня 2017 перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова провела нараду з начальниками відділів управлінь Запорізької райдержадміністрації. Розглянуто низку питань щодо реалізації пріоритетних напрямків соціально-економічного та культурного розвитку району, вирішення проблемних питань життєзабезпечення населених пунктів: забезпечення питною та технічною водою, збереження меліоративних систем, проведення своєчасної підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.
![](/files/2017/IExetl0W.jpg)
![](/files/2017/IExeu1iH.jpg)
![](/files/2017/IExeuRZT.jpg)
Понеділок, 10 Липня 2017 14:26 | Переглядів: 486