Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Новини

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА НАРАДА З ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА МОСТІВ

Сьогодні під головуванням очільника Запорізької ОДА Олександра Старуха відбулася робоча нарада щодо будівництва мостових переходів через р. Дніпро. На порядку денному розглядалися два питання: відселення мешканців з о. Хортиця та передачі Службою автомобільних доріг у Запорізькій області лінії електропередач 35 кВ на баланс ПАТ «Запоріжжяобленерго». Ці об´єкти  заважають подальшому будівництву мостових переходів через Дніпро.

 У нараді взяли участь перший заступник голови ОДА Володимир Шустов, заступник голови Едуард Брутман, заступник голови Державного агентства автомобільних доріг Андрій Івко; перший заступник міського голови Запоріжжя  з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Власюк; депутат Запорізької міської ради, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Таран, керівники установ та підприємств, які задіяні у будівництві мостів.

Для забезпечення своєчасних темпів будівництва об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури підлягає знесенню 14 будинків по вул. Січі на о. Хортиця. Мешканці не мають права власності на дані житлові будинки. У технічних паспортах БТІ вказані як користувачі. За підсумками обговорення було вирішено пропрацювати кілька варіантів відселення. Представники влади міста пообіцяли всебічну підтримку задля того, аби будівництво мостових переходів відбувалося за графіком.

Обговорюючи питання передачі високовольтної лінії від «Служби автодоріг в Запорізькій області» на  баланс ПАТ «Запоріжжяобленерго», учасники наради зазначили, що  виконання процедури введення в експлуатацію кабельної лінії можливо після її реконструкції.

Були окреслені чіткі завдання з термінами виконання усім учасникам робочої наради.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

 Понеділок, 01 Листопада 2021 15:26 | Переглядів: 53

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]