Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Травень 2024 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ПОКРАЩУЄ ТЕМПИ ВАКЦИНАЦІЇ

Під час брифінгу на тему боротьби з пандемією COVID-19 голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух вкотре наголосив, що варто нарощувати темпи вакцинації, адже на сьогодні щеплення - це єдиний спосіб зупинити поширення хвороби.

 

-       Медична система регіону знаходиться в дуже складній ситуації. Аби зменшити навантаження на лікарів, маємо вакцинуватися. У Запоріжжі показники почали зростати, наприклад, вчора зроблено понад 16 тисяч щеплень. Але цього не достатньо. Аби зупинити пандемію – 70% дорослого населення має бути вакциновано. Це світова тенденція. Вчора лідери країн Великої двадцятки прийняли рішення вакцинувати 70% світового населення  до середини 2022 року, - зазначив Олександр Старух.

 

Голова Запорізької облдержадміністрації нагадав, що на території Запорізької області та в обласному центрі, зокрема, діють обмеження для проїзду у громадському транспорті. Держпродспоживслужба та Національна поліція проводять перевірки серед пасажирів – тих, хто користується громадським транспортом без сертифікату вакцинації, ПЛР тесту або інших довільних документів, штрафують на 17 тисяч гривень.

 

-       Нагадую, відповідно до постанови КМУ з 8-го листопада окремі групи професій  можуть бути відсторонені від роботи через відсутність ковідних документів. Тому закликаю використати цей тиждень, щоб владнати це питання. У Запорізькій облдержадміністрації вакциновано 95% працівників. У райдержадміністраціях - 87-92%. Минулого тижня під час засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад  я запропонував внести до переліку професій, обов’язкових до вакцинації, працівників органів місцевого самоврядування.У Запорізькій області  на деяких територіях показник вакцинованих серед них складає лише 20%, зазначив Олександр Старух.

 

Також він повідомив, що для зручності запоріжців робота центрів імунізації подовжена до 20.00. Крім цього, є можливість викликати мобільну бригаду на робоче місце, для щеплення колективу. Всі умови для вакцинації в регіоні створено. Олександр Старух наголосив, що імунізація - це не лише питання збереження здоров’я, а й запорука  економічної стабільності територій. Адже вартість щеплення 500 гривень, а лікування однієї особи коштує від 50 тисяч гривень – ці кошти можна було б використати на соціально-економічний розвиток громад. 

Департамент культури та інформаційної політики ЗОДАСереда, 03 Листопада 2021 13:11 | Переглядів: 136

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]