Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Травень 2022 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини

Новозбудований термінал у Біленькому вже прийняв перші тонни зерна

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Фіоктістов зустрівся з колективом нового перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт, збудованого компанією «НІБУЛОН» у с. Біленьке Запорізького району. Нагадаємо, його було відкрито 15 червня за участю Прем‘єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Високотехнологічний перевантажувальний термінал забезпечив робочими місцями близько 120 людей, а також значно скоротив витрати сільгосптоваровиробників області на транспортування вирощеної продукції.

Перевантажувальний термінал для зернових та олійних культур філії «Хортиця» (с. Біленьке Запорізького району) зведено за кошти Європейського інвестиційного банку. Кредитна угодна передбачає 74 мільйони доларів США.

Новозбудоване підприємство оснащено найсучаснішим обладнанням від провідних виробників світу. У будівництві такого потужного об’єкта було задіяно близько 1,5 тис. людей практично з усієї України.

Вартість будівництва терміналу, розташованого на ділянці більше 6 га, становить близько півмільярда гривень. Посадовця ознайомили з технічними характеристиками комплексу: об’єм зберігання зерна – 77 тис. тонн, добова потужність сушарок становитиме 4 тис. тонн, добова потужність відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн, загальна потужність комплексу з відвантаження – 716,8 тис. т/рік.

З початку роботи терміналу прийнято на зберігання близько 8,5 тис. тонн зерна та відвантажено понад 5,5 тис. тонн.

Крім цього, Вадим Фіоктістов відвідав ФГ «Агро-Троя» в Запорізькому районі, де зустрівся з іншими товаровиробниками району, з якими обговорили перспективи збільшення площ меліоративних земель та фінансової участі у будівництві й ремонтно-відновлювальних роботах зрошувальних систем.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюП'ятниця, 14 Липня 2017 15:22 | Переглядів: 338

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]