Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2024 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

Родини учасників АТО і переселенців можуть розраховувати на конфіденційну психологічну допомогу

У Запорізькій області запроваджується програма психологічної допомоги «СЕТА», яка розроблена спільними зусиллями науковців Києво-Могилянської академії та Університету імені Джонса Хопкінса і спрямована на допомогу групам людей, які постраждали внаслідок воєнного конфлікту в Україні. Це, передусім, ветерани АТО, їх подружжя та дорослі діти, а також переселенці від 18 років. Програма пілотна, тому наразі вона реалізується в Києві та прилеглих містах Київської області, Запорізькій та Харківській областях.

Як пояснили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, програма заснована на принципах консультативної допомоги. Вона не передбачає ніяких медичних діагнозів, психіатричного лікування. Це допомога людям, які в силу життєвих обставин перебували в ненормальних, екстремальних умовах.
Участь у програмі добровільна та анонімна.
Консультанти програми - це спеціально відібрані й навчені люди. Вони пройшли ретельну та інтенсивну підготовку і навчання, тому вміють визначати основні симптоми проблем, пов'язаних із травматичним стресом, а також оволоділи методиками їх подолання. Більшість консультантів - це люди, які мають досвід надання допомоги переселенцям, ветеранам АТО та їх сім'ям. Щоб гарантувати найвищий стандарт психологічної допомоги, щотижня для консультантів проводяться зустрічі-консиліуми за участю досвідчених психотерапевтів, які є членами команди СЕТА.
Всі консультанти пройшли додаткове навчання етичним стандартам надання психологічної допомоги та прийняли зобов’язання зберігати конфіденційність інформації стосовно клієнтів.
Навчання за програмою СЕТА пройшли, в тому числі, представники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м.Запоріжжя, смт. Якимівка, смт. Веселе. Тренінг проводили американські тренери, після навчання учасники отримали сертифікати.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАВівторок, 18 Липня 2017 14:04 | Переглядів: 381

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]