Новини
Особистий прийом громадян району головою райдержадміністрації Анатолія Васюка
![](/files/2017/IFOcAHc1.jpg)
18 липня 2017 голова райдержадміністрацїі Анатолій Васюк провів особистий прийом громадян Запорізького району. Звернулись 3 мешканця району з питання надання матеріальної допомоги, оформлення субсидії, затоплення та замулення території садового товариства «Луч 88». З поставлених питань керівником району надані вичерпні відповіді, визначені шляхи розв’язання проблемних питань.
![](/files/2017/IFOcBqJl.jpg)
![](/files/2017/IFOcEqTf.jpg)
Вівторок, 18 Липня 2017 14:08 | Переглядів: 587