Новини
Робоча нарада голови райдержадміністрації Анатолія Васюка
![](/files/2017/IFOfP5l5.jpg)
18 липня 2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Світланою Чудесновою, заступником голови виконкому Біленьківської сільської ради об’єднаної територіальної громади Алли Кришталь та директором філії «Хортиця СП «Нібулон»» Олегом Бурлаченко з питання діяльності підприємства та сплати податків.
![](/files/2017/IFOfS8A9.jpg)
![](/files/2017/IFOfT4tM.jpg)
![](/files/2017/IFOfTY20.jpg)
![](/files/2017/IFOfMY0I.jpg)
Вівторок, 18 Липня 2017 14:11 | Переглядів: 513