Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Травень 2022 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини

МІНЦИФРИ: РОСІЯ МАЄ НАМІР ЗНИЗИТИ ДОВІРУ ДО ВЛАДИ ФЕЙКАМИ ПРО ВРАЗЛИВІСТЬ КРИТИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА «‎ЗЛИВ» ДАНИХ УКРАЇНЦІВ

Держспецзв'язку разом із СБУ та Кіберполіцією продовжує розслідувати кібератаку на сайти органів державної влади.

Міністерство цифрової трансформації України інформує, що наразі всі докази вказують на те, що за кібератакою на офіційні урядові портали стоїть Росія. Москва продовжує вести гібридну війну та активно нарощує сили в інформаційному та кіберпросторах. 

Кібервійська Росії найчастіше працюють проти США та України, намагаючись за допомогою технологій похитнути політичну ситуацію. Це прояви гібридної війни Росії проти України, яка триває з 2014 року.  Російська Федерація  намагається дестабілізувати ситуацію в Україні, підірвавши довіру до влади з боку українців. 

Мінцифра зазначає, що Дія не зберігає персональні дані українців. Усі вони розміщені у відповідних реєстрах, які надійно захищені. Застосунок є тільки «мостом» між інформацією з держреєстрів та користувачем. Наприклад, уся медична інформація, зокрема дані для генерування СOVID-сертифікатів, розміщена в Електронній системі охорони здоров'я. Дані про РНОКПП зберігаються в реєстрі Державної податкової служби. А демографічні дані — у Єдиному державному демографічному реєстрі. І так далі.

Влада закликає українців не піддаватися паніці. Усі персональні дані перебувають під надійним захистом у держреєстрах. А оголошення про можливість купити нібито персональні дані є аферою: шахраї продають старі дані, що скомплектовані з багатьох джерел, які були злиті до 2019 року.

Поле бою за безпеку та саме існування нашої держави лежить у декількох площинах — військовій, дипломатичній, історичній, а тепер ще й у цифровій. Тому українські кіберспеціалісти мають об'єднатися, щоб протистояти загрозі та нейтралізувати противника.

 

За матеріалами Урядового порталуВівторок, 18 Січня 2022 08:36 | Переглядів: 231

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]