Новини
Засідання районної комісії з питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
![](/files/2017/IG92e3Fy.jpg)
20 липня 2017 заступник голови райдержадміністрації Юрій Зенкін за участі заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олени Коробчук та членів комісії провів засідання районної комісії з питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні районної комісії було розглянуто справи щодо надання адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам. З метою призначення внутрішньо переміщеним особам соціальних виплат прийнято позитивні рішення за всіма справами.
Управління соціального
захисту населення РДА
![](/files/2017/IG92drgn.jpg)
![](/files/2017/IG92gaOP.jpg)
![](/files/2017/IG92feHt.jpg)
Четвер, 20 Липня 2017 16:41 | Переглядів: 431