Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2024 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

В Україні не скасовують виплату допомоги внутрішньо переміщеним особам, однак гроші не отримують люди, у регіонах проживання яких вже не ведуться бойові дії і їхнє житло не зруйноване

Це детально пояснила міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телемарафону.

"Жодній категорій ВПО не скасовуються виплати. Хто в цій категорії ВПО? Перше – це переміщені з території, де ведуться активні бойові дії, це території оточені, заблоковані, і це ті населені пункти, де сьогодні немає можливості людям повертатися і проживати. А друга категорія ВПО, які мають також право на виплату допомоги на проживання, – це переміщені, у яких зруйноване житло", – сказала Лазебна.

Міністр пояснила, що під час запровадження цього виду допомоги у березні в країні налічувалося 14 регіонів, де тривали активні бойові дії, а тепер їх набагато менше – вісім.

Їх визначає Міністерство реінтеграції спільно з Міністерством оборони та військово-цивільними адміністраціями.

"Це 300 громад – там, де люди, які не можуть повертатися, будуть і надалі гарантовано отримувати ці виплати. Тому виплати не скасовувалися, принцип залишається незмінним, питання в тому, чи ведуться активні бойові дії, чи можете ви повертатися", – наголосила Лазебна.

Терміни виплат переселенцям

ПриватБанк розповів, що Мінсоцполітики щомісяця переказує кошти до 3,13 та 23-го числа включно. Після отримання коштів банк розподіляє їх та перераховує клієнтам, залежно від терміну подання заяви.

Врахуйте, що на кожному етапі, починаючи з даних у заяві, які можуть бути неправильними, можуть виникнути проблеми.

Тому терміни виплат за кожною заявою індивідуальні. Нагадаємо, що сума становить 2000 грн на дорослого та 3000 грн на дитину або особу з інвалідністю на місяць.Вівторок, 31 Травня 2022 13:51 | Переглядів: 161

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]