Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Березень 2023 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

Як боротися із нав’язливою рекламою у Facebook?

Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші.

Звернув увагу: одразу після пошуку інформації через Гугл, у стрічці Фейсбуку – з'являється багато тематичної реклами. Як можна боротися із нав’язливими рекламними оголошеннями?

Певна реклама у стрічці Facebook з’являється з кількох причин. По-перше, якщо рекламодавець налаштував відповідне таргетування, під параметри якого підпадає користувач (наприклад, мешканець Києва, хлопець віком 25–45 років, захоплюється велоспортом). По-друге, соцмережа дійсно може збирати інформацію про ваші уподобання та інтереси, спираючись на вашу активність, а також на дані «партнерів, підрядників і третіх сторін» (детальніше про це – у Політиці конфіденційності Facebook).

Facebook дає можливість як заблокувати окреме рекламне оголошення, так і змінити загальні налаштування щодо показу реклами, налаштувати їх «під себе».

 

Щоб не бачити у стрічці конкретного оголошення, потрібно:

  1. У рекламному пості натиснути знак у вигляді трьох вертикальних крапок у правому верхньому кутку.
  2. Обрати, що ви хочете зробити з рекламою.
  • Просто сховати її та більше не бачити у стрічці. Тут же можна обрати пояснення, чому ви відмовляєтесь від перегляду саме цієї реклами: невідповідна, занадто часто повторюється, чутлива тема тощо.
  • Поскаржитися на рекламу. Цей варіант підійде, якщо йдеться про шахрайські пости, спам, публікації з образливим вмістом та інші.
  • У пункті “Чому я бачу цю рекламу” ви можете обрати опцію і приховати всю рекламу від конкретного рекламодавця. 

 

Змінити загальні налаштування щодо показу реклами:

  1. На головній сторінці Facebook у правому верхньому кутку натиснути значок у вигляді трикутника.
  2. Обрати у меню Налаштування та конфіденційність, а потім Налаштування.
  3. Обрати у наступному меню категорію “Реклама”. Тут можна побачити сторінки, реклама з яких показувалася вам у стрічці. А також перелік рекламодавців, рекламу від яких ви сховали або навпаки – натискали на неї. Також саме тут можна внести зміни у дані, які використовуються для показу вам реклами. Наприклад, дозволити або заборонити використовувати інформацію з вашого профілю. Або ж виключити себе із аудиторії певного рекламодавця тощо.

При використанні Facebook на комп'ютері з браузера рекламу можна заблокувати через спеціальні застосунки. Наприклад, F.B. Purity, Ad Blocker for Facebook чи інші.

 

За матеріалами Держспецзв`язкуВівторок, 16 Серпня 2022 14:12 | Переглядів: 109

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]