Новини
Керівництво району взяло участь у спільному засіданні постійних комісій районної ради
![](/files/2017/IGW4oLHs.jpg)
25.07.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Юлія Халупник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації прийняли участь у спільному засіданні постійної комісії з питань законності та етики, постійної комісії з фінансово-економічних питань та бюджету та постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та соціального захисту населення. На порядок денний засідання були винесені наступні питання: про хід виконання районної Програми соціального захисту бездомних громадян, безпритульних дітей, осіб звільнених з місць позбавлення волі та осіб які перебувають у складних життєвих обставинах, про внесення змін до бюджетних призначень, про району цільову програму «Забезпечення територіальної оборони Запорізького району на 2017- 2021 роки», про району цільову програму національно – патріотичного виховання молоді на 2017-2021 роки, про закріплення депутатів Запорізької районної ради Запорізької області сьомого скликання за територіями сільських. селищних рад, про передачу в оренду вільного нерухомого майна, а також інші нагальні питання.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
Вівторок, 25 Липня 2017 15:42 | Переглядів: 491