Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Липень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Хто попереджений, той озброєний

За ініціативи Олега Буряка, голови Запорізької районної державної адміністрації, начальника районної військової адміністрації Запорізької області запроваджено проведення в кожному навчальному закладі району безпекових заходів в умовах воєнного стану під гаслом «Попереджений - озброєний».

Дрони-камікадзе – нова небезпечна зброя, від якої наразі потерпають українці. У батьків та  вчителів не завжди є можливість бути поруч із дитиною. Тому, просто необхідно, щоб  діти були обізнані та попереджені щодо можливої небезпеки, і знали, що робити в критичних ситуаціях.

У період з 25.10.2022 по 11.11.2022 серед учасників освітнього процесу на території Запорізького району здійснювалась інформаційно-просвітницька діяльність стосовно особливостей застосування ворогом БпЛА та проведено заходи, направлені на збереження життя та здоров’я у разі загрози атаки літальними апаратами.

         Працівниками закладів освіти громад району ретельно опрацьовані інформаційні матеріали з даного питання та адаптовані для використання в роботі з різними віковими категоріями дітей. Освітяни не лише активно долучились до розробки різноманітних методичних матеріалів, а й охоче обмінялись своїми доробками зі своїми колегами на відповідній районній галузевій гугл платформі.

В закладах освіти проведені тематичні заходи у дистанційному або змішаному форматах: години інформаційного спілкування, перегляд відеоказок та презентацій, уроки-диспути, бесіди за круглим столом, єдиний урок безпеки, виховні години, тематичні вікторини, тестування та тренінги тощо.

Голова району особисто взяв участь у спільній виховній годині для учнів10-11 класів на тему «Обережно! БпЛА!», проведеній 10.11.22 у Новоолександрівській гімназії Новоолександрівської територіальної громади в дистанційному форматі та інформаційно-роз’яснювальному заході для учнів та їх батьків на тему «Як розпізнати "камікадзе", який відбувся 11.11.2022 в Запорізькому академічному ліцеї № 23 Запорізької міської ради в змішаному форматі.

Під час проведення заходів Олег Буряк активно долучився до конструктивного діалогу з учасниками освітнього процесу.

Висловлюємо щиру вдячність всім, хто приєднався до інформаційно-просвітницької діяльності, за активну співпрацю, обмін досвідом та створення корисної комунікаційної платформи взаємодії з питань безпеки життєдіяльності підростаючого покоління!

 

Відділ освіти, охорони здоров’я, культури і спорту райдержадміністраціїСереда, 16 Листопада 2022 10:03 | Переглядів: 330

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]