Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Квітень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Посилюємо кіберзахист: Мінцифра підписала Меморандум з міжнародною компанією «Інтернет 2.0»

Команда Мінцифри підписала меморандум про співпрацю з провідною організацією з кібербезпеки США та Австралії «Інтернет 2.0». Домовилися про співробітництво у сфері кіберзахисту та навчання українських ветеранів навичкам кібербезпеки.

«В Україні розпочав роботу провідний партнер міжнародної Ініціативи протидії кібер-вимагачам (Counter Ransomware Initiative, CRI) “Інтернет 2.0”. Початок нашої співпраці – це позитивний сигнал для інших міжнародних компаній і брендів про те, що саме зараз Україна може і має стати потужним партнером у реалізації спільних проєктів», – зазначив заступник Міністра цифрової трансформації Георгій Дубинський.

Україна стала першим у світі партнером «Інтернет 2.0» за межами країн розвідувального альянсу ФВЕЙ (FVEY), до якого входять Австралія, Канада, Нова Зеландія, Велика Британія та США. Згідно з Меморандумом компанія забезпечить навчання українців з кібербезпеки та надаватиме аналітичну підтримку Україні у боротьбі з кібератаками. 

«Інтернет 2.0 та Уряд Австралії вважають співробітництво у сфері кібербезпеки з Україною важливим для нашого стратегічного партнерства і для глобального ландшафту кібербезпеки. Ми бачимо себе довгостроковим партнером України як під час війни, так і після неї. Також визнаємо особливий борг, який маємо перед ветеранами України за захист демократії і безпеки всього світу», – зазначив генеральний директор «Інтернет 2.0» Роберт Поттер.

У межах Меморандуму «Інтернет 2.0» надаватиме свої технології та поділиться передовим досвідом для потреб кіберзахисту України. Навчатиме українських ветеранів навичок кібербезпеки та цифрових технологій. Також компанія відкриє офіс в Україні.

«Інтернет 2.0» — це провідна організація з кібербезпеки США та Австралії, місія якої — захищати клієнтів і партнерів від найсучасніших загроз. Основні продукти «Інтернет 2.0» – технологічні рішення з кіберзахисту Cloaking Firewall і Malcore. Підрозділ компанії Advanced Practices надає аналітично-розвідувальні послуги. 

Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області Середа, 14 Грудня 2022 15:48 | Переглядів: 344

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]