Новини
Новорічна вистава для дітей - сиріт Запорізького району
![](/files/2022/NLNAlE9S.jpeg)
19 грудня 2022 року служба у справах дітей Запорізької райдержадміністрації Запорізької області разом зі службами у справах дітей територіальних громад Запорізького району за підтримки служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації взяли участь у заході «Новорічна вистава» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, які є внутрішньо-переміщеними особами в Запорізькому державному цирку. У заході взяли участь 303 особи.
Діти отримали незабутні враження, багато веселощів та приємні новорічні подарунки.
![](/files/2022/NLNAlJmo.jpeg)
![](/files/2022/NLNAlNNZ.jpeg)
Вівторок, 20 Грудня 2022 15:53 | Переглядів: 291