Новини
Запорізька райдержадміністрація продовжує налагоджувати співробітництво з міжнародними партнерами
![](/files/2023/NQoarN6z.jpg)
8 грудня керівництво Запорізької районної державної адміністрації на чолі з головою адміністрації – Олегом Буряком разом з Представництвом Норвезької ради у справах біженців в Україні та КП «Водоканал» Запорізької міськради підписали Меморандум про взаєморозуміння.
За результатами дії Меморандуму та сприяння Запорізької райдержадміністрації Представництво Норвезької ради у справах біженців в Україні надало водовідні труби на суму 17 млн. грн. для виконання аварійно – відновлювальних робіт та заходів з покращення системи водопостачання Запорізької міської територіальної громади.
Запорізька райдержадміністрація й надалі буде налагоджувати ефективну взаємодію з міжнародними партнерами та громадами нашого району на благо жителів Запорізького району та внутрішньо-переміщенних осіб, які проживають на нашій території.
![](/files/2023/NQoarOd0.jpg)
![](/files/2023/NQoarP2N.jpg)
![](/files/2023/NQoarVKh.jpg)
Середа, 18 Січня 2023 10:34 | Переглядів: 669