Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2024 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

Голова Запорізької районної державної адміністрації Олег Буряк разом із заступником голови Запорізької обласної державної адміністрації Віталієм Сиволапом завітали з робочим візитом до Вільнянської міської територіальної громади

       Представники влади разом з міською головою Наталією Мусієнко  відвідали КНП “Вільнянська багатопрофільна лікарня”, пологове відділення якого вночі 23 листопада 2022  було нещадно обстріляно російськими військовими. 

       Завдячуючи небайдужим громадянам міста, благодійним фондам, міській раді та персоналу лікарні сума для відновлення пологового відділення склала майже 2 млн. грн.

       Адміністрацією закладу за отримані кошти проведено ремонтні роботи у лікарні для відновлення лікувального процесу, закуплено необхідне обладнання та медичні вироби для повноцінного функціонування пологового відділення та амбулаторної служби. 

У зв’язку із завершенням будівельних робіт та повною готовністю полового відділення до надання медичної допомоги породіллям, наразі адміністрація КНП «Вільнянська багатопрофільна лікарня” Вільнянської міської ради чекає дозволу Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації на відновлення роботи полового відділення та прийому породіль, а також відновлення всіх клінічних маршрутів, які функціонували до 23 листопада 2022 року.

      Олег Миколайович та Віталій Вікторович приємно вражені згуртованістю, цілеспрямованістю громади задля загальної мети,та впевнені, що з такими людьми в країні  Перемога вже не за горами.

 

       Все буде Україна!Середа, 25 Січня 2023 16:05 | Переглядів: 765

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]