Новини
У ЗАПОРІЖЖІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВИДАТНОГО СИНА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
![](/files/2023/NYnnSag8.jpg)
Сьогодні українська спільнота у всьому світі відзначає 209-ту річницю з дня народження славетного українського поета. З цієї нагоди в обласному центрі відбулось урочисте покладання квітів до погруддя Тараса Шевченка.
До урочистого заходу, який пройшов з врахуванням заходів безпеки, долучилися начальник Запорізької ОВА Юрій Малашко, керівниця апарату ЗОДА Зінаїда Бойко, представники міської влади, правоохоронних органів та громадськості.
Шевченко був з кожним українцем у тюрмах, таборах і на засланні, на чужині, в еміграції. Був він й на Майдані і зараз в окопах поруч з нашими захисниками надихає своїми невмирущими словами «Борітеся – поборете!»
Ніби бачить Кобзар і наше сьогодення, і благословляє і надихає нас на боротьбу з ворогом.
Департамент культури та інформаційної політики
![](/files/2023/NYnnSftS.jpg)
![](/files/2023/NYnnSkly.jpg)
![](/files/2023/NYnnSoex.jpg)
![](/files/2023/NYnnStjq.jpg)
![](/files/2023/NYnnSy2I.jpg)
![](/files/2023/NYnnSD0Q.jpg)
![](/files/2023/NYnnSGVV.jpg)
![](/files/2023/NYnnSL94.jpg)
![](/files/2023/NYnnSPee.jpg)
![](/files/2023/NYnnSTAq.jpg)
![](/files/2023/NYnnSYmQ.jpg)
Четвер, 09 Березня 2023 12:26 | Переглядів: 241