Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2024 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

Склад Антикорупційної ради при МОУ українці обиратимуть на загальнонаціональному голосуванні з-поміж 29 кандидатів

З метою організації діяльності Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України на платформі Національного агентства з питань запобігання корупції пройде відкрите загальнонаціональне онлайн голосування, за результатами якого з-поміж 29 кандидатів буде обрано 15 членів Ради строком на один рік.

Проголосувати можна буде у п‘ятницю 24 березня з 8:00 до 20:00. Посилання на платформу НАЗК для голосування буде оприлюднено протягом доби.

Для участі у конкурсі до складу Антикорради при Міноборони попередньо було подано заявки від 53 кандидатів. Вичерпний перелік документів, визначених Положенням про Громадську антикорупційну раду при Міністерстві оборони України, надали 29 претендентів.

З інформацією про всіх претендентів, які братимуть участь у «виборах», можна ознайомитися за посиланням — https://www.mil.gov.ua/diyalnist/zvyazki-z-gromadskistyu/gromadska-antikorupczijna-rada-pri-ministerstvi-oboroni-ukraini/perelik-kandidativ-dlya-uchasti-u-konkursi-do-gromadskoi-antikorupczijnoi-radi-pri-ministerstvi-oboroni-ukraini/.

У процедурі відкритого онлайн голосування за кандидатів до Громадської антикорупційної ради можуть брати участь всі громадяни України.

Оголошення про результати рейтингового інтернет-голосування із зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата, та склад Антикорупційної ради буде розміщено на офіційному вебсайті Міноборони.

Громадська антикорупційна рада при Міністерстві оборони України створюється для активнішої участі громадськості у забезпеченні оцінки корупційних ризиків у Міноборони та формування відповідних антикорупційних заходів.

Міністерство оборони закликає всіх громадян України взяти активну участь у формуванні складу Громадської антикорупційної ради при Міноборони і проголосувати за обраного вами кандидата.

Міністерство оборони УкраїниЧетвер, 23 Березня 2023 13:46 | Переглядів: 110

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]