Новини
У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВСІХ ЖЕРТВ НАЦИЗМУ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ 1939–1945 РОКІВ
![](/files/2023/O853jgTB.jpg)
З нагоди Дня пам’яті та примирення відбулось покладання квітів до пам’ятника Скорботній матері. Очільник ЗОВА Юрій Малашко разом з керівниками військово-цивільних адміністрацій населених пунктів, представниками правоохоронних органів та народними депутатами України вшанували пам’ять загиблих героїв.
Цей день є нагадуванням про важливість миру та застереженням проти жорстокості та насилля.
Крім цього, Юрій Малашко завітав до запорізького ветерана Івана Корочанського та подякував йому за те, що він у свій час вберіг українську землю від загарбників. Наразі, захиснику вже 96 років.
Нині, Україна воює з рашистами, які зазіхають на територіальну цілісність України та несуть небезпеку всьому цивілізованому світу. Водночас наша держава прагне доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні.
Департамент культури та інформаційної політики
![](/files/2023/O853jhww.jpg)
![](/files/2023/O853ji98.jpg)
![](/files/2023/O853jiyF.jpg)
![](/files/2023/O853jj04.jpg)
![](/files/2023/O853jjlq.jpg)
Вівторок, 09 Травня 2023 07:00 | Переглядів: 137