Новини
На території Запорізького району проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Запорізької районної ланки Запорізької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту
![](/files/2023/OutjX6ok.jpeg)
Згідно плану основних заходів цивільного захисту Запорізької області на 2023 рік, затвердженого розпорядженням голови Запорізької облдержадміністрації від 25.05.2023 № 251 «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Запорізької області на 2023 рік та Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення Запорізької області до дій у надзвичайних ситуаціях на 2023 рік», 26 вересня 2023 року на території Запорізького району проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Запорізької районної ланки Запорізької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
Метою даних командно-штабних навчань було:
поглиблення теоретичних знань, набуття практичних умінь і відпрацювання практичних навичок, необхідних для проведення заходів з цивільного захисту;
відпрацювання злагодженості дій органів управління та сил цивільного захисту щодо проведення заходів цивільного захисту.
Під час командно-штабних тренувань органами управління та силами цивільного захисту Запорізької районної ланки Запорізької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту показані практичні дії при виникненні надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, а саме:
- ліквідація наслідків природного стихійного лиха (циклон) в населених пунктах Біленьківської та Кушугумської територіальних громад;
- гасіння пожежі в поліклініці КНП «Кліника «Сімейний лікар» Широківської сільської ради;
- гасіння пожежі на території с. Канівське Біленьківської сільської ради з проведенням евакуації мешканців СТ «Рощиця».
![](/files/2023/0OutjX1kq.jpeg)
![](/files/2023/OutjXjSs.jpeg)
![](/files/2023/OutjXaGA.jpeg)
![](/files/2023/OutjXf8W.jpeg)
![](/files/2023/OutjXpMs.jpeg)
![](/files/2023/OutjXtOB.jpeg)
![](/files/2023/OutjXybB.jpeg)
![](/files/2023/OutjXC3Q.jpeg)
![](/files/2023/OutjXFP7.jpeg)
![](/files/2023/OutjXWDz.jpeg)
![](/files/2023/OutjXOB1.jpeg)
![](/files/2023/OutjXSAS.jpeg)
![](/files/2023/OutjXJDs.jpeg)
![](/files/2023/OutjY4NH.jpeg)
![](/files/2023/OutjY0C3.jpeg)
Вівторок, 26 Вересня 2023 18:51 | Переглядів: 170