Новини
Олег БУРЯК, голова Запорізької районної військової адміністрації, під час робочої зустрічі з представником БО «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» Катериною ГРИБ підписав Меморандум про партнерство та співпрацю у сфері надання гуманітарної допомоги
![](/files/2023/Ox9C6odR.jpeg)
Олег БУРЯК, голова Запорізької районної військової адміністрації, під час робочої зустрічі з представником БО «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» Катериною ГРИБ підписав Меморандум про партнерство та співпрацю у сфері надання гуманітарної допомоги.
Метою підписання меморандуму є спільне прагнення втілювати у життя ефективні форми співпраці та консолідувати зусилля, спрямовані на надання допомоги населенню Запорізького району, яке постраждало від конфлікту в Україні, спричиненого російською федерацією.
Працюємо задля Перемоги!!
![](/files/2023/Ox9C6oVt.jpeg)
![](/files/2023/Ox9CQzRi.jpeg)
П'ятниця, 13 Жовтня 2023 14:26 | Переглядів: 273