Новини
Поки ми єдині ми не переможні!
![](/files/2023/ODHBeou4.jpeg)
Олег БУРЯК голова Запорізької райдержадміністрації передав голові Пологівської райдержадміністрації Артуру КРУПСЬКОМУ два комплекти швидкісного супутникового Інтернету «Starlink» для забезпечення безперебійним зв’язком населення громад Пологівського району, які постійно потерпають від обстрілів в зоні наближення до бойових дій.
Поки ми єдині ми не переможні!
Разом до перемоги!
Четвер, 23 Листопада 2023 14:41 | Переглядів: 111