Новини
Під головуванням Олега БУРЯКА , голови Запорізької районної військової адміністрації відбулася робоча нарада з начальником Запорізького РТЦК та СП полковником Ігорем ОНИЩУКОМ та головами територіальних громад Запорізького району
![](/files/2023/OJqLp7Vb.jpeg)
Під головуванням Олега БУРЯКА , голови Запорізької районної військової адміністрації відбулася робоча нарада з начальником Запорізького РТЦК та СП полковником Ігорем ОНИЩУКОМ та головами територіальних громад Запорізького району з питань організації та проведення заходів загальної мобілізації.
В ході наради було поставлено конкретні завдання щодо організації та забезпечення оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу, ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Обговорили спільний алгоритм дій щодо подальшої співпраці та надали відповідні пропозиції стосовно покращення роботи в цьому напрямку.
![](/files/2023/OJqLp1pO.jpeg)
П'ятниця, 29 Грудня 2023 12:41 | Переглядів: 144