Новини
В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ ШКІЛЬНИХ КОМАНД НА УЧАСТЬ У ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»
![](/files/2024/OMKlUGko.jpg)
Очільник ЗОВА Юрій Малашко побував особисто на тренуванні однієї з команд, яка завзято готується до конкурсу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». 420 учнів з 23 шкіл Запорізького регіону вже обрали види спорту, в яких будуть брати участь, та пройшли реєстрацію. Дітлахи змагатимуться у баскетболі, футзалі та спортивному орієнтуванні.
Проєкт формує лідерські якості, гуртує та єднає учнів. Наше завдання - створити умови для здорового дозвілля навіть в умовах війни. Гуртуймося! Разом переможемо! - наголосив Юрій Малашко.
Реєструй свою команду до 1 лютого та ставай частиною цієї унікальної спортивної історії! Подробиці тут - https://scl.gov.ua/
![](/files/2024/OMKlUL1d.jpg)
![](/files/2024/OMKlUPf1.jpg)
![](/files/2024/OMKlUTEm.jpg)
![](/files/2024/OMKlUXLU.jpg)
![](/files/2024/OMKlV1Yg.jpg)
![](/files/2024/OMKlV7yX.jpg)
П'ятниця, 19 Січня 2024 07:38 | Переглядів: 143