Новини
НЕ МЕНШЕ 17,5 % БЮДЖЕТНИХ ВИДАТКІВ - НА ПІДТРИМКУ СИЛ ОБОРОНИ: У ЗОДА ОБГОВОРИЛИ ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКИМ ЗАХИСНИКАМ
![](/files/2024/OQDdfZCq.jpg)
Під головуванням очільника Запорізької ОДА Івана Федорова відбулася традиційна нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.
Говорили про коригування районних, місцевих та обласного бюджетів на 2024 рік. Голова Запорізької ОДА наголосив на необхідності внести зміни до кошторисів й спрямувати не менше 17,5% фінансів на підтримку Сил оборони України, цивільний захист населення та будівництво фортифікаційних споруд.
Одним з пріоритетних завдань обласної влади залишається всебічна допомога військовим, які боронять Запорізький напрямок. Наша мета - повністю закрити потреби всіх підрозділів, забезпечити необхідною технікою та обладнанням. Разом маємо створити для наших захисників максимально комфортні умови, - наголосив посадовець.
![](/files/2024/OQDdg02a.jpg)
![](/files/2024/OQDdg0r6.jpg)
![](/files/2024/OQDdg0KS.jpg)
![](/files/2024/OQDdg1ao.jpg)
![](/files/2024/OQDdg1wq.jpg)
![](/files/2024/OQDdg1Tp.jpg)
![](/files/2024/OQDdg2ej.jpg)
Понеділок, 12 Лютого 2024 17:00 | Переглядів: 171