Новини
МАЙСТЕР-КЛАС З ЧЕРЛІДЕНГУ - ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ГОТУЄТЬСЯ ДО ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»
![](/files/2024/ORH2rkMj.jpg)
В Запорізькій області триває другий етап загальнонаціональних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». В рамках цього проєкту, що реалізуються за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, для школярів провели майстер-клас з черліденгу. До заходу долучилися вихованці чотирьох освітніх закладів, їхні тренери та батьки.
Мета майстер-класу - заохотити дітей до фізичної активності та популяризувати в регіоні черліденг як вид спорту. Під час тренування юні спортсменки вивчили базові рухи та відпрацювали елементи танцювальної програми. Крім цього, кожна команда-учасниця продемонструвала власний номер.
Наразі малеча продовжує підготовку до майбутніх змагань та налаштована на перемогу.
![](/files/2024/ORH2rlkG.jpg)
![](/files/2024/ORH2rlM8.jpg)
![](/files/2024/ORH2rma3.jpg)
![](/files/2024/ORH2rmyp.jpg)
![](/files/2024/ORH2rmW8.jpg)
![](/files/2024/ORH2rnic.jpg)
![](/files/2024/ORH2rnBg.jpg)
![](/files/2024/ORH2rnX0.jpg)
![](/files/2024/ORH2rojv.jpg)
![](/files/2024/ORH2roE5.jpg)
Понеділок, 19 Лютого 2024 07:56 | Переглядів: 202