Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Квітень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ФОРУМУ «26-2-14: ВІЙНА ПОЧАЛАСЬ У КРИМУ»

26 лютого в День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя в Києві відбудеться форум “26-2-14: Війна почалась у Криму”, який транслюватиметься онлайн.

Мета заходу — нагадати та наголосити, що російська агресія проти України розпочалася з окупації Криму у 2014 році, і що тільки зі звільненням та реінтеграцією Криму війну буде завершено. Під час Форуму буде, зокрема, порушено тему боротьби та спротиву громадян України, які проживають в окупованому Криму та солідаризуються із материковою Україною, чекають на ЗСУ; і що зрештою — Україна також чекає та активно бореться за відновлення контролю над Кримом, готуючи низку реінтеграційних стратегій та необхідного законодавчо-нормативного підґрунтя.

Дата та час проведення: 26 лютого, початок о 13:00

Форум транслюватиметься на сторінках Представництва, Кримської платформи, телеканалі “ДІМ” та інформаційних ресурсах медіапартнерів

Як “кримський контекст” включений у Формулу миру, чому деокупація півострова — не лише про територіальну цілісність України, а й про значно глобальніші аспекти, що Україна робить для реінтеграції півострова вже сьогодні та якими є пріоритети в умовах тимчасової відсутності контролю, чому минуле Криму – це питання його майбутнього? Ці та інші питання будуть обговорені в рамках панельних дискусій та програмних виступів на Форумі. Спікери — урядовці, народні депутати України, дипломати, національні та міжнародні експерти. Зокрема, серед спікерів будуть:

Пітер Дікінсон, редактор блогу UkraineAlert в Atlantic Council, видавець журналу Business Ukraine
Джеймс Браун, професор політології та координатор спеціальності “Міжнародні відносини”, Університет Темпл, Японія (онлайн)
Рорі Фіннін, голова Українських студій у Кембриджському університеті, спеціалізується зокрема на історії Криму
Дмитро Теперік, експерт з питань безпеки та стабільності, когнітивної деокупації Криму, Фонд «Партнерство за сильну Україну» (PFRU)
Аліна Фролова, Заступниця Голови Правління Центру оборонних стратегій
Альона Луньова, адвокаційна директорка Центру прав людини “ZMINA”
Олександр Галенко, викладач Київської школи економіки, історик, один із провідних сходознавців
Мартін-Олександр Кислий, історик, викладач НаУКМА, учасник проєкту “Ініціатива для кримських татар”
Мавілє Халіл, журналістка, психологиня
Організатори — Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим, Кримська платформа, Державне підприємство “Мультимедійна платформа іномовлення України”.

Медіапартнери онлайн-форуму — телеканали та інформаційні агенції: “ДІМ”, Крим.Реалії, Чорноморка, Qirim Media, Радіо Куреш, перший кримськотатарський телеканал АTR, Крим: Оперативно (CrimeaDaily), Суспільне.Крим, Голос Криму, CEMAAT. Кримське громадське медіа.
Захід організовується за підтримки Фонду “Партнерство задля стійкості України”, який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.Понеділок, 26 Лютого 2024 10:56 | Переглядів: 103

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]