Новини
Звернення голови Запорізької райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Олега Буряка з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
![](/files/2024/P2ncBgO6.jpg)
Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!
Сьогодні День Чорнобильської катастрофи та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.
26 квітня 1986 р. вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що привела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків. Чорнобиль став жорстоким уроком для людства, а наші співвітчизники – прикладом мужності та самопожертви. Пам'ять про Чорнобиль закликає весь наш народ до об'єднання зусиль навколо вирішення завдань відродження рідної землі та зцілення душ, уражених Чорнобилем.
І знову історія повторюється… Після повномасштабного вторгнення в Україну окупанти грають безпекою світу. Захоплення нашої АЕС, розміщення на її території військових зі зброєю, провокативні обстріли "під чужим прапором" самої станції - все це наближає нас до нового апокаліпсису.
Україна у черговий раз рятує світ. Співробітники атомних станцій робили та продовжують робити усе можливе, аби запобігти ядерному вибуху.
Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство.
Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить людство цінувати мир, спокій і процвітання.
Пам’ятаємо…
З повагою
Голова Запорізької
райдержадміністрації , начальник Олег БУРЯК
районної військової адміністрації
П'ятниця, 26 Квітня 2024 07:50 | Переглядів: 84