Новини
Засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва в районі
![](/files/2017/IKgSMqJ7.jpg)
15 серпня 2017 голова Запорізької райдержадміністрації Анатолій Васюк за участі голови районної ради Анатолія Шевчишина, першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Чудеснової, керівника апарату райдержадміністрації Володимира Макущенко, начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Максима Баранника, членів Координаційної ради з питань розвитку підприємництва в районі та представників контролюючих органів, суб’єктів підприємницької діяльності, провів засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва в районі. Під час засідання розглянуто питання про взаємодію контролюючих органів з суб’єктами підприємницької діяльності. На прикінці засідання намічено план роботи та надані доручення. Дане питання знаходиться на контролі у районної влади.
Відділ організаційної роботи,
діловодства і контролю апарату
райдержадміністрації
![](/files/2017/IKgSWvx1.jpg)
![](/files/2017/IKgT6I65.jpg)
![](/files/2017/IKgT8LX0.jpg)
![](/files/2017/IKgTkNwE.jpg)
Вівторок, 15 Серпня 2017 13:32 | Переглядів: 540