Новини
Керівник апарату Запорізької райдержадміністрації провів нараду
![](/files/2017/ILoeMw76.jpg)
22.08.2017 керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко провів нараду з начальниками, працівниками відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації з питання підготовки до проведення комплексної перевірки відділів апарату та структурних підрозділів Запорізької райдержадміністрації. По закінченню наради були надані доручення начальникам відділів з підвищення рівня виконавської дисципліни та якість відпрацювання документів.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/ILoeMeCz.jpg)
![](/files/2017/ILoeMR5s.jpg)
![](/files/2017/ILoeN99d.jpg)
Вівторок, 22 Серпня 2017 13:54 | Переглядів: 470