Новини
Вокальний колектив «Дівчата» Ручаївського сільського клубу взяв учать в фестивалі народної творчості «Спас іде – гостей веде»
![](/files/2017/ILoLQ5ES.jpg)
19 серпня 2017 року вокальний колектив «Дівчата» Ручаївського сільського клубу комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області взяв учать в фестивалі народної творчості «Спас іде – гостей веде» (м. Пологи, Запорізька область).
«Дівчата» гідно представили Запорізький район серед 20-ти учасників творчих колективів Запорізької області та отримали Диплом за участь у фестивалі та запрошення на фестиваль «Мелодія двох сердець» (м. Пологи ).
Транспортну допомогу колективу, у підвозі до м. Пологи, надала Широківська ОТГ.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації
![](/files/2017/ILoLPWdf.jpg)
![](/files/2017/ILoLPZ5f.jpg)
![](/files/2017/ILoLQ2py.jpg)
![](/files/2017/ILoLQaAw.jpg)
![](/files/2017/ILoLQe1s.jpg)
![](/files/2017/ILoLQhfh.jpg)
![](/files/2017/ILoLQkNs.jpg)
Вівторок, 22 Серпня 2017 14:05 | Переглядів: 461