Новини
Робоча нарада з питання охорони праці
![](/files/2017/IMvR6oK4.jpg)
29.08.2017 керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів та спеціалістами райдержадміністрації, які відповідають за питання охорони праці. Розглядалося питання щодо виконання комплексу заходів які розроблені і спрямовані на забезпечення функціонування системи збереження життя і здоров’я працівників Запорізької райдержадміністрації. За результатами наради проведено аналіз стану справ у даній сфері, надані доручення та рекомендації.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IMvR68Ur.jpg)
![](/files/2017/IMvR6frd.jpg)
Вівторок, 29 Серпня 2017 14:43 | Переглядів: 533